cctv-camera-blog, وبلاگ

معرفی برند هايك ويژن

hikvision

Hikvision  که در سال 2001 تأسیس شد از یک بازیکن منطقه ای جزئی به بزرگترین برند نظارت تصویری در جهان در یک فضای کوتاه و مبهم کوتاه در مدت زمان طولانی رشد کرد.

این نمایه از غول دوربین مدار بسته چینی است که تاریخچه آن را بازخوانی می کند ، و به تفصیل رویکرد عضلانی خود را برای جمع آوری و جدیدترین محصولاتش در فیلم شبکه ای نشان می دهد.

پیشینه  Hikvision

شرکت نظارت تصویری چینی Hangzhou Hikvision Company Technology Digital Limited (Hikvision) در سال 2001 تأسیس شد و برای اولین بار در سال 2010 در بورس اوراق بهادار شنژن ثبت شد. شرکت Forbes 2000 که متعلق به دولت چین است ، اکنون دارای 20 دفتر در 20 مکان در سراسر جهان است. از جمله ایالات متحده آمریکا و کانادا ، آفریقای جنوبی ، برزیل ، استرالیا ، سنگاپور ، کره ، هند و پنج کشور اروپایی.

Hikvision در سالهای اخیر رشد قابل ملاحظه ای داشته است ، به طوری که درآمد 12 ماهه منتهی به 31 دسامبر 2015 به عنوان 3.9 میلیارد دلار (25٪ از خارج از کشور چین) ثبت شده است ، در سال مالی FY14 با 47٪ رشد و بیش از دو برابر 1.76 میلیارد دلار که در FY13 منتشر شده است. این افزایش گردش مالی و دستیابی جهانی تا حدی از طریق کسب و رشد جزئی ارگانیک حاصل شده است.

Hikvision در ماه مه سال 2016 شرکت امنیتی زنگ نفوذ Pyronix را در انگلستان با مبلغی اعلام نشده خریداری کرد.

Hikvision به تازگی یک دفتر جدید در انگلستان در غرب لندن افتتاح کرد.

موقعیت و استراتژی بازار

سهم بازار Hikvision به موازات درآمد خود شتاب بیشتری یافته است. شرکت تحقیقاتی IHS محاسبه شده سه سال بازار را در دو سال دو برابر کرده است و در حال حاضر 19.5٪ از بازار جهانی تجهیزات دوربین مدار بسته و نظارت تصویری را در سال 2015 نگه داشته است ، که از 16.3٪ در سال 2014 افزایش یافته است.

رشد Hikvision در معرض تجمع مارک های دیگر در صنعت دوربین های مدار بسته است ، همانطور که می توان در جستجوی جهانی برای Hikvision مشاهده کرد.

بخش اعظم قدرت این شرکت در تمایل و توانایی آن برای دستیابی به مشتریان جدید از طریق شبکه گسترده ای از شرکای فناوری و توزیع است ، از غول های جهانی مانند ADI گرفته تا بازیکنان محلی در کشورهای مختلف مانند شبکه های WDC در برزیل.

مثال های اخیر مشارکت های فناوری شامل معامله ای با شرکت نظارت تصویری سوئدی Observit AB است. یک پروژه مشترک با Eagle Eye Networks برای تهیه امنیت ویدیویی مبتنی بر امنیت و مدیریت تصویری اطلاعات برای وزارت پلیس لارنس در ایالات متحده؛ و یک نرم افزار ارتباط با ECMS در خدمات کنترل سیستم نظارت نظارت.

این انعطاف پذیری درمورد ابتکارهای فروش و بازاریابی مشترک توسط برنامه بستر باز تعبیه شده Hikvision (HEOP) پشتیبانی می شود که به منظور اطمینان از برنامه های تحلیلگر ، شناسایی و شناسایی شخص ثالث قابل بارگیری و نصب برای اجرای در دوربین های شبکه آن است.

این رویکرد به مشتریان و مجتمع های امنیتی انتخابی را ارائه می دهد که در آن نرم افزار ، سرویس یا مؤلفه های مدیریت سیستم در کنار سخت افزار Hikvision استفاده می کنند و از ارزیابی مستقل ، توسعه برنامه ، آزمایش سازگاری و تحویل کیت توسعه نرم افزار (SDK) پشتیبانی می کند.

این برنامه همچنین به مجتمع های سیستم این امکان را می دهد تا فیلم ها را از دوربین های Hikvision به صفحات وب خود بدون کمک تولید کننده برگردانند و بنابراین جریان درآمد خود را برای ارائه خدمات مداوم ایجاد می کنند.

در حالی که به طور فعال مشتریان را در صنایع خرده فروشی ، حمل و نقل ، ساخت و ساز ، دارایی و دارویی هدف قرار می دهد ، Hikvision به طور سنتی حضور پررنگی در آموزش فروش فروش سیستم های نظارت و دسترسی به مدارس ، کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان دارد.

آخرین فناوری های Hikvision

  • شبکه های IP ، دوربین های مدار بسته آنالوگ و HD
  • ضبط کننده فیلم های دیجیتال و شبکه ای (DVR / NVR)
  • رمزگذار / رمزگشای ویدیو
  • نرم افزار مدیریت ویدیو
  • سیستم های کنترل دسترسی و زنگ.

 

Hikvision بخش اعظم موفقیت خود را به سرعت و مقیاس نوآوری محصول خود نسبت می دهد و ادعا می کند که حدود 8٪ از گردش مالی سالانه آن هر ساله به تحقیق و توسعه می رود و یک سوم از کارمندان جهانی خود (تقریباً 5000 مهندس) مستقیماً درگیر آن هستند. . در سال 2017 Hikvision قصد دارد دو مرکز جدید تحقیق و توسعه پیشرفته پیشرفته در آمریکای شمالی – مونترال و سیلیکون ولی را افتتاح کند.

Hikvision CCTV Bullet Smart

دوربین IP هوشمند در فضای باز DS-2CD4A65F-IZ (H) (S) 6MP

Hikvision به سرعت توانست کد نویسی پیشرفته H.264 ، تجزیه و تحلیل محتوای ویدیو ، محاسبات ابری و داده های بزرگ را در خطوط محصول خود بگنجاند. به عنوان مثال آخرین دوربین های Dome و Smart Box و Smart Bullet از ضبط ویدیوی 4K پشتیبانی می کنند.

اینها رزولوشن پیکسل 2140 40 3840 را پشتیبانی می کنند که از برنامه های پیچیده تر تجزیه و تحلیل ویدیویی مانند تشخیص صفحه یا شماره صفحه خودرو پشتیبانی می کنند و می توانند با یک دوربین واحد فضای گسترده تری را نسبت به مدلهای چندگانه HD پوشش دهند.

در حالی که موفقیت اولیه Hikvision با استفاده از دوربین های نسبتاً ارزان قیمت ، رقبای کم نظیر مستقر شده است (به ویژه در ایالات متحده و اروپا) ، از آن زمان تاکنون از سبد محصولات گسترده خود برای دستیابی به هر گوشه ای از بازار نظارت تصویری استفاده کرده و راه حل های امنیتی را در طیف گسترده تری ارائه کرده است.

این شرکت به جای سایت های کوچکتر که به 10 یا 20 دوربین نیاز دارد و ابزارهای زیربنایی و مدیریتی مرتبط با آن ، نیاز به صدها یا هزاران دوربین را به عنوان نقطه شیرین خود می بیند.

همچنین از منابع قابل توجهی برای شناسایی شکاف در امنیت فیلم و تهیه آنالیز در صنایع اصلی استفاده می شود و برنامه های جدیدی را قادر به بهره برداری از جدیدترین عملکرد دوربین برای ارائه برخی از مزیت های عملیاتی به مشتریان می دهد.

نمونه هایی از نوآوری در اینجا شامل سیستم های ارتباطی مجهز به خواننده های بیومتریک است که صورت ها و اثر انگشت ها را برای تأیید صحت دقیق ورود و ورود به درب ، و فناوری “نقشه برداری از گرما” که از دوربین ها برای کمک به خرده فروشان استفاده می کنند ، می توانند در پاسخ به کمپین های بازاریابی و تبلیغات ، از نظارت بر گردش در مغازه ها و مراکز تجاری استفاده کنند.

 

در جای دیگر ، یک راه حل داخلی در داخل وسیله نقلیه که دوربین را با پایه مغناطیسی “stick-on” ، WiFi تعبیه شده و اتصال 3G / 4G ، باتری های طولانی مدت و گزینه های ذخیره بالا داده با ظرفیت بالا در داخل اتوبوس ها و قطارها مستقر می کند ، برای شرکت های حمل و نقل توسعه داده شد ، با یک ترمینال امنیتی همه در یک که ترکیبی از قابلیت ضبط فیلم ، ذخیره سازی و نمایشگر در یک واحد متحرک کم حجم و دارای کاربردهای مختلف است.

پایان

مطالب مرتبط