فروشگاه اینترنتی اوج گستران شماره تماس :66404214-021 , 66402392 -021

منومنو

NEXANS

درباره ی شرکتnexans
شرکت نگزنس یکی ازبزرگترین تولیدکنندگان کابلهای مسی وکابل فیبرنوری برای پروژه های زیرساخت وبازارهای صنعتی(به ویژه کشتی سازی،نفت وبخشهای مربوط به هوانوردی)درکشورفرانسه بود.

نگزنس بزرگ ترین تولیدکننده کابل درجهان است.

یکی دیگرازمحصولاتیکه درسبدفروش اوج گستران قراردارد،نگزنس است.

این کمپانی در کشور فرانسه است و با سابقه بسیار بالا، به عنوان یکی از با تجربه ترین شرکت ها در بین برند های اروپایی با ارائه سبد کامل محصولات که تجهیزات شبکه های اداری(OFFICEBASE )، تجهیزات از پیش ساخته شده دیتا سنتر با جدیدترین متدلوژی ساخت ، و همینطور تجهیزات شبکه های صنعتی ، که کمپانی نگزنس جزو پیشگامان تولید تجهیزات در این زمینه است.

کارشناسان شرکت اوج گستران ارتباط میهن سعی بر این داشته اند که با اتکا به توان فنی خود و توانایی های کمپانی نگزنس انرژی بالایی برای فرهنگ سازی استفاده از این تجهیزات در محیط های صنعتی صرف کرده اند. ساخت محیط هایی مطابق استانداردهای روز دنیا ،جزو هدف های اصلی این شرکت است . استاندارهایی از قبیل مقاومت در برابر شک الکتریکی،تشعشع، حرارت ، گرد و خاک ، ضربات ناگهانی ارتعاشات ، آب اسپری شده ،غوطه وری در آب ،و.....

استاندارهایی نظیر60176-3-106 , EN 50155 IEC 60512-4-1,IEC
تاریخچه ی شرکت:
بدون شک یکی ازبزرگترین کارحانجات تولیدسیم وکابل دردنیا شرکت کابل نگزنس میباشد.به طوری فعالیت این شرکت درزمینه تولیدانواع سیم وکابل به بیش ازیک قرن میرسد.

1897:آغازتاسیس شرکت کابل نگزنس درلیون فرانسه.

1912: دراین سال شرکت کابل نگزنس تولیدبه انواع کابل برق کرد.

1925: ادغام شرکت کابل نگزنس با شرکت جنرال الکتریک.

1970: خریدسهام شرکت کابل جعوفوری فرانسه توسط شرکت کابل نگزنس.

1969: خریدسهام شرکت مهندسی مکانیکی آلزاس توسط شرکت کابل نگزنس.

1979:خریدسهام شرکت چاندرسی یونان توسط شرکت کابل نگزنس.

1986: ایجادیک قراردادبین شرکت کابل نگزنس وکابل دیلون،و تولیدانواع کابل های ارتباطی موبایل.

1990-2002:خریدسهام چندشرکت سیم وکابل درکشورهای مختلف ازجمله ایتالیا،کره جنوبی،یونان،بلژیک.

2004:کسب جایزه تخصصی"کابلوسیس"درکشورایتالیا.

2011: افتتاح اولین کارخانه درقطروهم چنین تولیدانواع کابل های هوانوردی.
محصولات:
محصولات شرکت نگزنس رامیتوان به دودسته ی محصولات مسی ومحصولات فیبر نوری تقسیم بندی کرد.ازجمله محصولات این شرکت میتوان به انواع کابل های شبکه,پچ پنل,پچ کورد(در متراژهای متنوع),انواع کیستون,فیس پلیت وفیبر نوری و پیگ تیل اشاره کرد.

تجهیزات شبکه هم به صورتend –endبابالاترین کیفیت عرضه می گردد.کیفیت بینظیرکابل هاوتجهیزات شبکه در Category های مختلف (CAT5e,Cat6,Cat6A,CAT7 )،موجودی های بالادرانبار،حمل سریع به محل،داشتن راهکارهای مناسب برای هرنیازی ازمهمترین امتیازات است که باعث شوداعتماد مشتری به صورت کامل جلب شود.

Showing 1–20 of 36 results

X