به دلیل نوسانات ارز قبل از خرید، قیمت اصلی را با کارشناسان ما بررسی کنید .

تمامی محصولات با گارانتی ارائه می شوند .

نمایش 1–12 از 110 نتیجه

نمایش 9 24 36

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس LC-LC 15m

205,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس LC-LC 1m

75,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس LC-LC 20m

275,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس LC-LC 25m

315,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس LC-LC 2m

85,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس LC-LC 30m

365,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس SC-LC 10m

110,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس SC-LC 15m

140,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس SC-LC 1m

65,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس SC-LC 20m

170,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس SC-LC 25m

200,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس SC-LC 2m

70,000 تومان