فیبر نوری یا تار نوری به انگلیسی Optical Fiber رشته باریک و بلندی از یک مادّه شفاف مثل شیشه یا پلاستیک است که می‌تواند نوری را که از یک سرش به آن وارد شده، از سر دیگر خارج کند. فیبر نوری داری پهنای باند بسیار بالاتر از کابل‌های معمولی است، با فیبر نوری می‌توان داده‌های تصویر، صوت و داده‌های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا تا 10 گیگابیت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد. امروزه مخابرات فیبر نوری، به دلیل پهنای باند وسیعتر در مقایسه با کابل‌های مسی، و تاخیر کمتر در مقایسه با مخابرات ماهواره ای از مهمترین ابزار انتقال اطلاعات محسوب می‌شود.

نمایش 1–12 از 209 نتیجه

نمایش 9 24 36

آداپتور فیبر نوری نگزنس LC سینگل مود N205.621

15,000 تومان
ساختار : Duplex وزن : 50g نوع کانکتور : LC نوع قفل : ماژولار مناسب برای کابل فیبر نوری : Single Mode تعداد در بسته : 1 عدد

آداپتور فیبر نوری نگزنس SC سینگل مود N205.624

12,000 تومان
  • ساختار : Duplex
  • وزن : 50g
  • نوع کانکتور آداپتور  : SC
  • مناسب برای کابل فیبر نوری : Single Mode
  • تعداد در بسته : 1 عدد

آداپتور فیبر نوری نگزنس SC مالتی مود N205.614

20,000 تومان
  • ساختار : Duplex
  • وزن : 50g
  • نوع کانکتور : SC
  • مناسب برای کابل فیبر نوری : Multi Mode
  • تعداد در بسته : 1 عدد

استریپر فیبر نوری Sumitomo fiber optic stripper 

3,200,000 تومان
  • 1.6-3 میلی متر به 600-900 میکرون
  • 600-900 میکرون به 250 میکرون
  • 250 میکرون به 125 میکرون

اینجکتور PoE میکروتیک Mikotik RBGPOE

290,000 تومان
  • پارت نامبر : RBGPOE
  • کاربری : Gigabit LAN
  • جریان : 2 آمپر
  • ولتاژ ورودی اینجکتور : 9 تا 48 ولت
  • ولتاژ خروجی :9 تا 48 ولت

پاورمتر تک کاره skycom

1,500,000 تومان
[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”] مشخصات فنی پاورمتر تک کاره skycom  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پاورمتر دو کاره (قلم و پاورمتر) skycom

1,800,000 تومان
[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”] مشخصات فنی پاورمتر دو کاره (قلم و پاورمتر) skycom [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پاورمتر فیبر نوری اکسفو FPM-300

15,000,000 تومان
  • تعداد طول موج شناسایی : 10
  • رنج طول موج : 800-1650
  • ابعاد : 6.2×10×19 سانتیمتر
  • وزن : 0.48 کیلوگرم
  • دمای کاری : –10 °C to 50 °C
  • حداکثر رطوبت قابل قبول : 95 درصد
  • ساعات کاری باتری : 300 ساعت

پچ پنل 24 پورت فیبر نوری داپلکس N441.203

550,000 تومان
  • دارای عرض 19 اینچ
  • رکمونت
  • فضای اشغالی درون رک برابر 1U
  • سینی جدا شدنی
  • مکانیسم کشویی پیشرفته
  • عدم حرکت در زمان پچ کردن

پچ کورد فیبر نوری OM3 نگزنس LC-LC 15m

205,000 تومان
  • برند : نگزنس
  • رنگ : Aqua
  • طول کابل : 15 متر
  • نوع استاندارد : OM3
  • کانکتور : LC-LC