نمایش 1–12 از 67 نتیجه

نمایش 9 24 36

کارت شبکه سیسکو مدل HWIC-1GE-SFP

2,400,000 تومان
  • تعداد پورت کارت ماژول سیسکو : 1 عدد
  • سرعت انتقال : 1000 مگابیت بر ثانیه
  • نوع پورت : SFP
  • پشتیبانی VLAN : دارد
  • پروتکل ها : SNMP و RMON
  • ابعاد : 2.03×3.04×7.62 سانتیمتر
  • وزن : 164 گرم
  • استاندارد :  IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3z, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x

کارت ویپ سیسکو Cisco VIC2-4FXO

700,000 تومان
  • پارت نامبر : VIC2-4FXO
  • تعداد پورت ها : 4 پورت
  • نوع پورت ها : FXO
  • نوع کانکتور : RJ-45
  • نوع سیگنالینگ : FSK/DTMF
  • روتر های مورد استفاده : 3800 و 2800 و 3700 و 2691 و 2600
  • قابلیت سازی با NM-HDV2-2T1/E1

ماژول روتر سیسکو مدل EHWIC-4SHDSL-EA

3,519,000 تومان
  • نوع کانکتور ماژول شبکه : RJ-45
  • کابل : RJ-45
  • نشانگر LED : دارد
  • 4 زوج G.SHDSL EFM/ATM EHWIC
  • چیپست : Socrates-4e
  • ابعاد : 4.45*14.30*15.88 سانتی متر
  • وزن : 1.35 کیلوگرم

ماژول سیسکو Module Cisco X2-10GB-LR

1,400,000 تومان
  • نوع فیبر تحت پوشش : SMF
  • نرخ ارسال ماژول سیسکو : 10 گیگابایت
  • طول موج : 1310nm
  • فاصله تحت پوشش : 10 کیلومتر
  • کانکتورهای تحت پوشش :  SC/PC
  • برق مصرفی : کمتر از 4 وات
  • دما : 0-70 درجه سانتیگراد

ماژول سیسکو Module Cisco X2-10GB-SR

1,400,000 تومان
  • نوع فیبر تحت پوشش ماژول سیسکو : MMF
  • طول موج  : 850nm
  • نوع کانکتور تحت پوشش : SC
  • نرخ ارسال داده : 10Gbps
  • حداکثر مسافت پوشش دهنده : 300 متر

ماژول سیسکو مدل EHWIC-1GE-SFP-CU

3,500,000 تومان
  • پورت فیبر نوری : دارد - یک عدد SFP
  • پورت اترنت : 1 عدد - سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • نوع پورت : RJ-45
  • تکنولوژی شبکه : 10/100/1000Base-T
  • پروتکل : SNMP, RMON
  • استاندارد ها : IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3z, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x

ماژول سیسکو مدل EHWIC-4ESG

1,500,000 تومان
  • تعداد پورت ماژول سیسکو : 4 عدد
  • سرعت پورت ها : 1000
  • کانکتور ها : Rj-45
  • نرخ ارسال دیتا : 10 مگابیت
  • روتر های پشتیبانی : 1900 ، 2900 ، 3900
  • پروتکل های مدیریتی : SNMP - VLAN - QOS

ماژول سیسکو مدل EHWIC-4ESG-P

2,499,000 تومان
  • تعداد پورت : 4
  • سرعت پورت ماژول سیسکو : 10/100/1000
  • نوع ماژول : مدیریتی
  • قابلیت PoE : دارد

ماژول سیسکو مدل HWIC-1ADSL

650,000 تومان
  • تعداد پورت : 1 عدد
  • سرعت پورت : 8 مگابیت بر ثانیه
  • کانکتورهای پشتیبانی : RJ-11
  • دمای کاری :20-65 درجه
  • ابعاد : 12.04×1.92×7.82 سانتیمتر
  • وزن : 90 گرم
  • برند : سیسکو

ماژول سیسکو مدل HWIC-1ADSL-M

1,700,000 تومان
  • تعداد پورت ماژول سیسکو : 1 عدد
  • نوع پورت : ADSL2
  • نوع کانکتور ها : RJ-11
  • سرعت : 10/100 مگابیت بر ثانیه
  • ابعاد : 2×7.8×11.9 سانتیمتر
  • وزن : 90 گرم
  • روترهای پشتیبانی : 2821، 2851، 3825، 3845، 1941، 2901، 2911، 2921، 2951، 3925 و 3945
  • برند : سیسکو

ماژول سیسکو مدل VWIC-1MFT-G703

800,000 تومان
  • تعداد پورت ماژول شبکه سیسکو : 1 عدد
  • نوع پورت : E1T1
  • روتر های پشتیبانی : روتر سیسکو 2600 ، 2800 ، 3700 ، 3800
  • امکان ارسال ویس : دارد
  • برند : سیسکو – Cisco

ماژول سیسکو مدل VWIC3-4MFT-T1-E1

  • تعداد پورت ماژول سیسکو : 4 عدد
  • نوع پورت : E1T1
  • روترهای پشتیبانی : روتر سیسکو 2960 ، 3900 ( به جز 2901 )
  • امکان ارسال ویس : دارد
  • برند : سیسکو - Cisco