پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-LC N123.2CLO5 5m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-LC N123.2CLO5 5m

50,000 تومان

رنگ کابل : نارنجی

رنگ کانکتورها : بژ

طول کابل : 5 متر

نوع کانکتور : SC-LC

ساختار : Duplex

نوع فیبر : Multi Mode

2 در انبار

مقایسه
شناسه محصول: پچ-کورد-فیبر-نوری-نگزنس-مالتی-مود-sc-lc-n123-2clo5-5m دسته: , ,
نگزنس nexans

توضیحات محصول

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-LC N123.2CLO5 5m از تجهیزات فیبر نوری شرکت نگزنس به شمار می رود. شرکت نگزنس یکی ازبزرگترین تولیدکنندگان کابل های مسی و کابل فیبرنوری برای پروژه های زیرساخت وبازارهای صنعتی (به ویژه کشتی سازی،نفت وبخشهای مربوط به هوانوردی)درکشورفرانسه بود.

پچ کورد فیبر نوری یک کابل فیبر نوری است که هر دو طرف آن به یک کانکتور متصل شده است. پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل نوری متصل شده می توانید پچ کورد متناسب با آن را انتخاب نمایید. از این محصول در شبکه های فیبر نوری برای برقراری ارتباط میان تجهیزات فعال شبکه استفاده می شود.

پچ کوردهای فیبر نوری دارای مشخصات زیر هستند:

  • فقدان ورودی پایین
  • فقدان برگشت بالا
  • تکرارپذیری خئب
  • تبادل داده خوب
  • قابلیت سازگاری با محیط عالی

از پچ کوردها برای اتصال به CATV (تلویزیون کابلی)، شبکه های مخابراتی، شبکه های فیبر کامپیوتری و تجهیزات آزمایشی فیبری استفاده می شود. این کاربردها شامل اتاق های ارتباطی، FTTH (فیبر به خانه)، LAN (شبکه محلی)، FOS (سنسور فیبر نوری)، سیستم ارتباطی فیبر نوری، تجهیزات مخابراتی، صنایع دفاعی و … نیز می شوند.

 

ساختار پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-LC N123.2CLO5 5m

این پچ کورد فیبر نوری دارای یک کابل فیبر نوری روکش دار است. رنگ روکش این فیبر نشان می دهد که فیبر آن از نوع مالتی مود می باشد بنابراین برای کابل های مالتی مود طراحی شده است.

جنس روکش این کابل LSZH می باشد. این روکش به گونه ای است که سوختگی به ندرت در آن اتفاق می افتد (فاقد هالوژن است). در صورت بروز آتش سوزی، از خود دود و گاز سمی متصاعد نخواهد کرد.

کانکتورهایی که در دوسر این کابل فیبر نوری قرار گرفته دارای ساختار Duplex و هر دو به رنگ بژ می باشند. نوع کانکتورهای این پچ کورد از نوع SC-LC می باشد.

پچ کوردها برای استفاده در ارتباطات فیبر نوری و مخابرات محبوبیت زیادی دارند. ساختار آنها به گونه ای است که به سادگی دچار شکستگی و آسیب نمی شوند و از انعطاف بالایی برخوردار هستند.

قیمت پچ کورد فیبرنوری نگزنس بسیار به صرفه می باشد و همچنین استفاده از آن بسیار ساده است.

 

کانکتورهای متصل شده به پچ کورد از چه نوعی هستند؟

به انتها و ابتدای پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-LC N123.2CLO5 5m دو کانکتور متصل شده است: SC و LC . LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد.

SC  مخفف عبارت Standard Connector یا کانکتور استاندارد است. از این نوع پچ کوردها به وفور در مخابرات فیبر نوری استفاده می شود. ساختار این کانکتور از نوع کششی و فشاری می باشد.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-LC N123.5CLO5 5m

رنگ کابل : نارنجی

رنگ کانکتورها : بژ

طول کابل : 5 متر

نوع کانکتور : SC-LC

ساختار : Duplex

نوع فیبر : Multi Mode

برند

NEXANS

درباره ی شرکتnexans شرکت نگزنس یکی ازبزرگترین تولیدکنندگان کابلهای مسی وکابل فیبرنوری برای پروژه های زیرساخت وبازارهای صنعتی(به ویژه کشتی سازی،نفت وبخشهای مربوط به هوانوردی)درکشورفرانسه بود. نگزنس بزرگ ترین تولیدکننده کابل درجهان است. یکی دیگرازمحصولاتیکه درسبدفروش اوج گستران قراردارد،نگزنس است. این کمپانی در کشور فرانسه است و با سابقه بسیار بالا، به عنوان یکی از با تجربه ترین شرکت ها در بین برند های اروپایی با ارائه سبد کامل محصولات که تجهیزات شبکه های اداری(OFFICEBASE )، تجهیزات از پیش ساخته شده دیتا سنتر با جدیدترین متدلوژی ساخت ، و همینطور تجهیزات شبکه های صنعتی ، که کمپانی نگزنس جزو پیشگامان تولید تجهیزات در این زمینه است. کارشناسان شرکت اوج گستران ارتباط میهن سعی بر این داشته اند که با اتکا به توان فنی خود و توانایی های کمپانی نگزنس انرژی بالایی برای فرهنگ سازی استفاده از این تجهیزات در محیط های صنعتی صرف کرده اند. ساخت محیط هایی مطابق استانداردهای روز دنیا ،جزو هدف های اصلی این شرکت است . استاندارهایی از قبیل مقاومت در برابر شک الکتریکی،تشعشع، حرارت ، گرد و خاک ، ضربات ناگهانی ارتعاشات ، آب اسپری شده ،غوطه وری در آب ،و..... استاندارهایی نظیر60176-3-106 , EN 50155 IEC 60512-4-1,IEC تاریخچه ی شرکت: بدون شک یکی ازبزرگترین کارحانجات تولیدسیم وکابل دردنیا شرکت کابل نگزنس میباشد.به طوری فعالیت این شرکت درزمینه تولیدانواع سیم وکابل به بیش ازیک قرن میرسد. 1897:آغازتاسیس شرکت کابل نگزنس درلیون فرانسه. 1912: دراین سال شرکت کابل نگزنس تولیدبه انواع کابل برق کرد. 1925: ادغام شرکت کابل نگزنس با شرکت جنرال الکتریک. 1970: خریدسهام شرکت کابل جعوفوری فرانسه توسط شرکت کابل نگزنس. 1969: خریدسهام شرکت مهندسی مکانیکی آلزاس توسط شرکت کابل نگزنس. 1979:خریدسهام شرکت چاندرسی یونان توسط شرکت کابل نگزنس. 1986: ایجادیک قراردادبین شرکت کابل نگزنس وکابل دیلون،و تولیدانواع کابل های ارتباطی موبایل. 1990-2002:خریدسهام چندشرکت سیم وکابل درکشورهای مختلف ازجمله ایتالیا،کره جنوبی،یونان،بلژیک. 2004:کسب جایزه تخصصی"کابلوسیس"درکشورایتالیا. 2011: افتتاح اولین کارخانه درقطروهم چنین تولیدانواع کابل های هوانوردی. محصولات: محصولات شرکت نگزنس رامیتوان به دودسته ی محصولات مسی ومحصولات فیبر نوری تقسیم بندی کرد.ازجمله محصولات این شرکت میتوان به انواع کابل های شبکه,پچ پنل,پچ کورد(در متراژهای متنوع),انواع کیستون,فیس پلیت وفیبر نوری و پیگ تیل اشاره کرد. تجهیزات شبکه هم به صورتend –endبابالاترین کیفیت عرضه می گردد.کیفیت بینظیرکابل هاوتجهیزات شبکه در Category های مختلف (CAT5e,Cat6,Cat6A,CAT7 )،موجودی های بالادرانبار،حمل سریع به محل،داشتن راهکارهای مناسب برای هرنیازی ازمهمترین امتیازات است که باعث شوداعتماد مشتری به صورت کامل جلب شود.
نگزنس nexans

توضیحات تب دلخواه


برچسب ها :

انواع پچ کورد , انواع پچ کورد فیبر نوری , بهترین پچ کورد فیبر نوری , پچ کورد فیبر نوری , پچ کورد فیبر نوری 5 متری , پچ کورد فیبر نوری NEXANS , پچ کورد فیبر نوری sc-lc , پچ کورد فیبر نوری داپلکس , پچ کورد فیبر نوری قیمت , پچ کورد فیبر نوری مالتی مود , پچ کورد فیبر نوری نگزنس , پچ کورد فیبرنوری نگزنس , تجهیزات شبکه نگزنس , قیمت patch cord , قیمت انواع پچ کورد , قیمت انواع کابل پچ کورد , قیمت پچ کورد 5 متری , قیمت پچ کورد فیبر نوری مالتی مود , قیمت پچ کورد فیبر نوری نگزنس , قیمت پچ کورد فیبرنوری , قیمت پچ کورد فیبرنوری نگزنس