سیسکو

معرفی برند سیسکو

cisco

معرفی برند سيسكو

وقتی صحبت از مارک های شرکت ها و کمپین هایی برای شرکت های فناوری سازمانی می شود ، معتقدم Cisco Systems یکی از بهترین هاست. این فقط نظر من نیست در سال گذشته ، طبق Interbrand ، رتبه بندی برند 8٪ Cisco   بهبود یافته و در فهرست بهترین مارک های جهانی در رتبه 15 قرار دارد. در سال 2016 ، اندکی پس از اینکه مدیر عامل شرکت چاک رابینز سرپرستی شد ، سیسکو از کمپین خوش بینی فناوری  پرده برداری کرد. این کارزار ، تأثیرات اجتماعی مبهم سیسکو را به جلو و مرکز قرار داده و این شرکت را به عنوان یک رهبر شبکه جهانی و یک چشم انداز فناوری قرار داده است. اکنون سیسکو در حال رونمایی از برند جهانی خود ، کمپین جدیدی با نام “Bridge to Possible” است و من می خواهم نگاهی دقیق تر به این کمپین و اهمیت آن بی اندازیم.

به قول سیسکو ، “Bridge to Possible”  بیانگر تعهد سیسکو برای اتصال افراد ، مکانها ، ایده ها و چیزها در شبکه امن خود است. این در مورد کالاهایی است که سیسکو با فناوری خود امکان پذیر کرده است ، و آن را به عنوان پلی برای مقابله با چالش های جهان می داند. سیسکو می گوید این برند تجاری نشان می دهد که چگونه تعهد شرکت به کالای بزرگتر به همه جوانب استراتژی تجاری و تصمیم گیری خود پی می برد.

چگونه سیسکو تفاوت ایجاد می کند؟

کلیه فعالیت های برندسازی باید “صحیح” باشد. روش های بی شماری وجود دارد که سیسکو در ساخت این پل فعالیت دارد. تیم عملیات تاکتیکی آن وجود دارد ، که خستگی ناپذیر برای بازگرداندن ارتباطات به مناطقی که در اثر بلایای طبیعی آسیب دیده اند ، کار می کند سپس تلاش های آن برای تبدیل دیجیتالی شهرها و شیوه ارائه خدمات به شهروندان به شهروندان صورت گرفته است. شبکه های آن در بازارهای سهام و بورس های مالی جهانی ، به تحویل غذا به گرسنه ها و حمایت از رویدادهای فرهنگی نمادین مانند المپیک کمک می کند.

یكی از بزرگترین راه هایی كه سیسكو برای ساختن پل به “امكان” می خواهد تعهد پایدار آن برای بازیابی نیروی كار جهانی با مهارت های شغلی برای عصر دیجیتال است.

نمونه بزرگتری از این آکادمی شبکه جهانی سیسکو ، برنامه تأثیرگذاری اجتماعی پرچمداران 20+ سال این شرکت وجود ندارد که با مدارس ، دولت ها و افراد غیرانتفاعی در سراسر جهان برای آموزش نزدیک به 1 میلیون دانش آموز در سال در فناوری اطلاعات همکاری می کند. از سال 2018 ، تقریباً 9 میلیون دانش آموز از زمان آغاز به کار در سال 1997 آموزش دیده بودند.

نمونه های دنیای واقعی

سیسکو یکی از آن شرکتهایی است که خیلی کار می کند ، در همه جا و در همه زمان ها ، سخت است که همه آن را در یک ستون مجزا جا داد. برنامه شریک زندگی آن یکی از بزرگترین ، ابتکاری ترین در جهان است که تقریباً شبیه VC است.

یکی از مثال های جالب مشتری تلاشهای نوسازی در بندر شانگ های است. بندر شانگهای بزرگترین ، شلوغ ترین بندر در جهان است و به سرعت در حال رشد است.

برای این منظور ، یک سیستم اتوماسیون هوشمند بندری را راه اندازی کرده است که با راه حل HyperFlex سیسکو اجرا می شود و نوید افزایش بهره وری از تمام منابع بندر را می دهد. این نتایج تاکنون چشمگیر بوده است ، ظاهراً امکان افزایش 200 درصدی عملکرد زیرساختهای محاسباتی و انبارداری و افزایش 30 درصدی کارایی حمل و نقل بندر را فراهم می کند. تلاش های مشابه نوسازی در بزرگترین بندر اروپا (با تناژ بار) ، بندر روتردام در حال انجام است. سیسکو و آی بی ام در آنجا همکاری می کنند تا بندر را در مدرن سازی و دستیابی به هدف خود برای میزبانی کشتی های خودمختار تا سال 2030 یاری کنند.

مشارکت سیسکو با Living Goods نمونه دیگری دیگر از چگونگی استفاده این فناوری از فناوری خود برای ایجاد یک تأثیر واقعی اجتماعی است. Living Goods سازمانی است که به دنبال تحول در مراقبت های بهداشتی و بهزیستی در اوگاندا و کنیا است. این کار با توانمندسازی شبکه های کارآفرینان بهداشتی که برای آموزش خانواده ها در زمینه مسائل بهداشتی و فروش کالاهای بهداشتی کم هزینه و کالاهای خانگی – از جمله درمان مالاریا و اسهال ، فیلترهای آب ، لامپهای خورشیدی و موارد دیگر – از طریق درب به درب می روند ، به خانواده ها آموزش می دهد.

Cisco بودجه ای برای ساختن بستر فناوری موبایل برای Living Goods تأمین کرد ، که به گفته آن ، مشاغل بهداشتی جامعه خود را قادر می سازد که کارآمدتر باشند و خدمات بیشتری را به جوامعی که در آن خدمت می کنند ارائه دهند. سیسکو می گوید این فن آوری می تواند یکی از مروج سلامت جامعه Living Goods (CHP) را قادر سازد تا 500-1000 نفر خدمات ارائه دهد. همچنین می تواند از پیامکی برای ثبت نام زنان باردار و فرزندان تازه متولد شده ، ترویج حاملگی سالم از طریق متن استفاده کند و انواع یادآوری و نوتیفیکیشن را به مشتریان ارائه دهد (پیگیری های مربوط به معالجه بیماری ، نکاتی درباره فروش آتی ، نکات بهداشتی).

4 مورد که شما در مورد سیستم های سیسکو نمی دانید.

سیسکو سیستم یک برند IT و شبکه ای است که در سوئیچ ها ، روترها ، امنیت سایبری و IoT تخصص دارد و نشانگر آن به نظر می رسد در هر سخت افزار تلفن یا کنفرانس است. اگرچه سیسکو یک سازمان مشهور شناخته شده است ، اما هنوز هم عنصر enigma در اطراف نام تجاری وجود دارد که محتوا مبهم و در عین حال مشتاقانه می تواند اطلاعات بیشتری را در مورد احساس به وجود آورد – زیرا چیزهایی در مورد سیسکو وجود دارد که شامل نام تجاری آن است که ناشناخته است.

در اینجا هشت مورد است که شما در مورد سیسکو نمی دانید.

  1. سیسکو مخفف سان فرانسیسکو است

“سیسکو” مخفف سانفرانسیسکو است ، شهری که دانشمندان رایانه استنفورد لئونارد بوساک و سندی لرنر این شرکت را در سال 1984 تاسیس کردند. به همین دلیل در روزهای ابتدایی سیسکو ، بوساک و لرنر اصرار داشتند تا محصولات خود را با حروف کوچک “سیسکو” برند سازی کنند.

  1. مشکلات اولیه در استنفورد

بوساک و همسرش لرنر سیسکو را تاسیس کردند که هر دوی آنها هنوز در استنفورد شاغل بودند. بوساک به کار خود در استانفورد با همکار و بنیانگذاران سیسکو کرک لوگید ادامه داد و در آنجا اولین روتر این شرکت را توسعه داد. با این حال ، این یک ماکت دقیق از روتر “جعبه آبی” استنفورد بود و یک نسخه غیر مجوز از نرم افزار روتر چند پروتکل دانشگاه را اجرا کرد ، که در پایه COS IOS تطبیق داده شد.

در سال 1986 ، بوساک و لوژید به دلیل توسعه محصول مجبور شدند از استنفورد استعفا دهند و دانشگاه در نظر داشت که پرونده های متهم به علیه سیسکو را به دلیل سرقت از مالکیت معنوی خود تشکیل داد. با این حال ، استنفورد سرانجام موافقت کرد که در سال 1987 نرم افزار روتر و دو برد رایانه خود را به سیسکو مجوز دهد.

  1. ارزشمندترین شرکت جهان

قیمت سیسکو در اوج حباب dot-com در مارس 2000 به حدود 80 دلار افزایش یافت ، و این بازار را با ارزش 500 میلیارد دلار به ارزشمندترین شرکت جهان تبدیل کرد. با این حال ، این تجمع پایدار نبود ، زیرا سهام تقریباً 240 برابر در معاملات بود. حباب ظهور کرد ، و سقوط بعدی سیسکو آن را به یک داستان هشدار دهنده از شلوغی dot-com تبدیل کرد.

  1. امنیت سایبری سریعترین تجارت در حال رشد است

سریعترین تجارت سیسکو واحد سایبری امنیت آن است که سالانه 14 درصد رشد خود را به 528 میلیون دلار در سه ماهه گذشته و 6 درصد از درآمد محصول خود را اختصاص داده است. سیسکو از طریق سرمایه گذاری های بزرگ و خریدهای گسترده ، تجارت خود را گسترش داده است.

 

همچنین محصولات سخت افزاری امنیتی خود را با سخت افزار و نرم افزار شبکه ای خود همراه می کند و این باعث می شود که در مقابل شرکتهای امنیتی مستقل کوچکتر مانند Fire Eye (NASDAQ: FEYE) – که به عنوان یک هدف تصرف بالقوه برای شرکت مورد استفاده قرار می گیرد ، نفوذ فوق العاده ای داشته باشد.

پایان

 

مطالب مرتبط