آداپتور فيبر نوری LC-SC

ضمانت اصالت کالا
موجود در انبار اوج گستران
5 در انبار
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
بازگشت
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

12% 115,000 تومان

توضیحات

آداپتور هیبریدی پلاستیکی LC به SC پلاستیک ساده L-com برای نصب در پانل هایی با برش های مستطیلی طراحی شده است. این سری دارای یک آستین تراز برنز با دوام است که تراز دقیق را برای اطمینان از یکپارچگی سیگنال فراهم می کند و برای برنامه های چند حالته مناسب ترین است. بعلاوه ، این آداپتورها را می توان با اتصالات فیبر به سبک PC یا UPC استفاده کرد.

آداپتور فيبر نوری LC-SC

آداپتور هیبریدی پلاستیکی LC به SC پلاستیک ساده L-com برای نصب در پانل هایی با برش های مستطیلی طراحی شده است. این سری دارای یک آستین تراز برنز با دوام است که تراز دقیق را برای اطمینان از یکپارچگی سیگنال فراهم می کند و برای برنامه های چند حالته مناسب ترین است. بعلاوه ، این آداپتورها را می توان با اتصالات فیبر به سبک PC یا UPC استفاده کرد.

LC پسر به آداپتور SC زن دوبلکس تک حالت OS2 ترکیبی فیبر  یک راه حل برای برنامه های کاربردی ترکیبی که در آن دو نوع مختلف از کانکتور فیبر و یا مجموعه های کابل باید با یکدیگر مرتبط فراهم می کند. اکثر آداپتورهای فیبر ترکیبی امکان جفت شدن قابل اعتماد فرول را فراهم می کنند و از دست دادن درج کم و از دست دادن بازگشت در حین اتصال را اطمینان می دهند.

عملکرد اصلی  آداپتور فیبر نوری ترکیبی دوبلکس  برای اتصال بین اتصالات مختلف فیبر نوری ، پچ کابل های فیبر نوری ، توپی فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری ، اشکال مختلف است ، اما اتصال نقطه به نقطه را در شبکه فیبر نوری ارائه می دهد .

آداپتور فيبر نوری LC-SC سبک خاصی از آداپتور فیبر نوری است که از اتصال دقیق انواع اتصال دهنده های فیبر نوری پشتیبانی می کند. این آداپتور فاکتور کوچک فرم SC را در محیط پیکربندی Lبرای ثبت سفارش با ما تماس بگیریدC ترکیب میکند همچنین این طراحی جمع و جور اپراتورهای شبکه را قادر می سازد هزینه های صرفه جویی در فضا را کاهش دهند.

آداپتور فيبر نوری LC-SC مناسب برای اتصال پچ کورد و کانکتور انتهای فیبر نوری می باشد. این آداپتور  یکی از تجهیزات فیبر نوری پرفروش در بازار تجهیزات شبکه بوده و از کیفیت ساخت و استاندار بالایی برخوردار است. ساختار آداپتور این محصول سیمپلکس می باشد و نوع فیبر قابل اتصال در این مدل داپلکس است و دارای مکانیزم جک و قفل ماژولار است تا به راحتی مورد استفاده کاربران قرار گیرد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری LC-SC SM Duplex :

  • نوع کالا : آداپتور فیبر نوری
  • ساختار آداپتور : سیمپلکس
  • نوع کانکتور قابل اتصال : LC
  • نوع فیبر قابل اتصال : داپلکس
  • برندBESTEL
  • نوع کالا : آداپتور فیبر نوری
  • نوع آداپتور: LC-SC
  • تعداد کانکتور : Simplex

امکانات

  • سبک SC به سبک LC
  • در برنامه های Singlemode OS2 استفاده کنید.
  • طرح آویز آزاد یا مونتاژ پانل.
  • RoHS سازگار است
  • آستین برنز با دوام است و برای کاربردهای چند حالته مناسب است
  • کلاهک های گرد و غبار در برابر آوار و آلودگی محافظت می کنند
  • برای اتصال کابلهای فیبر سیمپلکس LC به سیمپلکس SC تک حالته استفاده می شود
  • بدنه پلاستیکی یک محلول سبک و در عین حال محکم ارائه می دهد

کاربرد ها

  • CATV شبکه های ارتباطی و مخابراتی
  • شبکه های محلی
  • (LAN) شبکه های شهری
  • شبکه های پردازش داده ها
  • صنعتی ، نظامی و پزشکی

ویژگی ها و جزئیات

طراحی کامپکت
انطباق با استانداردهای  Telcordia ، ANSI ، TIA / EIA ، NTT و JIS *
تراز با دقت بالا
Low insertion and return loss and back reflection
انتخاب مسکن فلزی یا پلاستیکی ، سبک های سوارکاری و گزینه های فلنج

اطلاعات محصول

  • ابعاد محصول 5 1.5 1.5 0. 0.4 اینچ
  • وزن مورد 352 اونس
  • سازنده کابل های Ultra Spec
  • ASIN B001B1JFA8
  • شماره مدل مورد 812472011695
  • نظرات مشتری 9 از 5 ستاره 4بررسی ها
  • رتبه بهترین فروشندگان شماره 1010 در کابلهای فیبر نوری
  • توسط تولید کننده متوقف می شود نه
  • تاریخ اولین بار در دسترس 2 ژوئن 2011

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آداپتور فيبر نوری LC-SC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
کیفیت ساخت:
کارایی:
امکانات و قابلیت ها:
ارزش خرید در برابر قیمت:

محصولات مرتبط

شناسه محصول: lc-sc-fiber-optic-adapter