ماژول شبکه سیسکو SFP-10G-BXD-I

ویژگی‌های محصول
  • نوع ماژول شبکه: +SFP
  • طول موج: 1270nm-TX/1330nm-RX
  • رابط: LC Simplex
  • نوع کابل: SMF
ضمانت اصالت کالا
موجود در انبار اوج گستران
1 در انبار
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
بازگشت
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

550,000 تومان

توضیحات

ماژول شبکه سیسکو SFP-10G-BXD-I ، رابطی است که به منظور بهره گیری از فیبرنوری و سرعت بالا مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع ماژول ها به عنوان یک فرستنده-گیرنده بر روی برخی سوئیچ های شبکه و یا روتر ها نصب می شوند و یک پورت SFP دراختیار کاربر قرار می دهند .

 

سرعت 10G – ماژول SFP+‎

این ماژول سیسکو از سرعت بسیار بالایی جهت ارسال و دریافت داده ها برخوردار است . این سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه می باشد . به دلیل این سرعت بالا ، به این رابط ، ماژول SFP+ نیز گفته می شود . این نوع ماژول ها جهت کاربرد های اترنت که سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کنند مناسب می باشد .

 

کانکتور و نوع کابل تحت پوشش

  • کانکتوری که این ماژول سیسکو پشتیبانی می نماید کانکتور نوع LC می باشد و به کابل هایی که دارای این کانکتور هستند ، وصل می شوند .
  • نوع کابل تحت پوشش در این ماژول ، سینگل مود می باشد . همان طور که میدانید کابل های سینگل مود ، قطر کمتری نسبت به مولتی مود دارند و ظرفیت کمتری جهت ارسال داده ها دارند .

ماژول شبکه سیسکو SFP-10G-BXD-I

ماژول شبکه سیسکو SFP-10G-BXD-I

فاصله ی تحت پوشش :

هنگام خرید ماژول فیبرنوری ، می بایست به فاصله تحت پوشش آن توجه شود . این ماژول تا مسافت 10 کیلومتر را تحت پوشش قرار میدهد و موج ارسالی دارای طول 1330nm-TX/1270nm-RX می باشد .

 

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BXD-I

  • نوع ماژول شبکه سیسکو : +SFP
  • طول موج : 1270nm-TX/1330nm-RX
  • رابط : LC Simplex
  • نوع کابل : SMF
  • حداکثر نرخ داده : 10.7Gb/s
  • حداکثر طول کابل : 10Km
  • حساسیت گیرنده : <-14dBm
  • پروتکل : MSA

توضیحات تکمیلی

نوع ماژول شبکه

+SFP

طول موج

1270nm-TX/1330nm-RX

رابط

LC Simplex

نوع کابل

SMF

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول شبکه سیسکو SFP-10G-BXD-I”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
کیفیت ساخت:
کارایی:
امکانات و قابلیت ها:
ارزش خرید در برابر قیمت:

شناسه محصول: ماژول-شبکه-سیسکو-sfp-10g-bxd-i