ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik GPON ONU

ویژگی‌های محصول
  • پارت نامبر: SFPONU
  • کانکتور ماژول فیبر نوری: Small form factor pluggable, simplex SC
  • نرخ انتقال: 1244Mb/s upstream و 2488Mb/s downstream
  • نوع ماژول: MSA SFP
ضمانت اصالت کالا
موجود در انبار اوج گستران
بازگشت
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

ناموجود

توضیحات

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik GPON ONU که با پارت نامبر SFPONU شناخته می شود به هر دستگاه RouterBOARD اجازه می دهد برای نصب FTH بدون هیچ مودم یا نرم افزاری خاص استفاده شود. نصب آسان Plug & Play آن اجازه می دهد به سادگی آن را به دستگاه خود وصل کرده بدون اینکه نیاز به پیکربندی خاصی داشته باشید. این ماژول توسط تمامی محصولات SFP و با هر نسخه ای از RouterOS سازگار است زیرا تمام تنظیمات مربوط به پیکربندی ها در سمت ISP انجام می شود.

GPON ONU کاملاً مطابق با استانداردهای ITU-T G.984 است و GPON OMCI Stac را یکپارچه می سازد. ONU نوع استاندارد شده MSA SFP است و به گونه ای طراحی شده است که به سادگی درون پورت استاندارد SFP بر روی روتر شما متصل شود. این محصول یک رابط GPON ONU را برای تجهیزات شبکه و یک حفره SFP uplink در اختیار شما قرار می دهد که این دستگاه ها را قادر می سازد تا در شبکه های GPON برای کاربردهای FTTx، خدمات تجاری و اتصالات بی سیم مورد استفاده قرار گیرند.

پیش از خرید یک ماژول فیبر نوری باید به چند نکته توجه داشته باشید:

  1. سرعت اتصال و نوع فیبر نوری
  2. پهنای باند و فاصله تحت پوشش
  3. نحوه اتصال

در نظر داشتن این موارد می تواند شما را در انتخاب یک ماژول مناسب راهنمایی کند.

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik GPON ONU

  • پارت نامبر : SFPONU
  • کانکتور : Small form factor pluggable, simplex SC
  • نرخ انتقال : 1244Mb/s upstream و 2488Mb/s downstream
  • نوع ماژول فیبر نوری : MSA SFP

توضیحات تکمیلی

پارت نامبر

SFPONU

کانکتور ماژول فیبر نوری

Small form factor pluggable, simplex SC

نرخ انتقال

1244Mb/s upstream و 2488Mb/s downstream

نوع ماژول

MSA SFP

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik GPON ONU”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
کیفیت ساخت:
کارایی:
امکانات و قابلیت ها:
ارزش خرید در برابر قیمت:

شناسه محصول: ماژول-فیبر-نوری-میکروتیک-mikrotik-gpon-onu