محصولات مرتبط

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S-3553LC20D

ویژگی‌های محصول
  • پارت نامبر: S-3553LC20D
  • کانکتور: LC UPC
  • نرخ انتقال داده: 1.25G
  • حداکثر فاصله تحت پوشش: 20KM
ضمانت اصالت کالا
موجود در انبار اوج گستران
بازگشت
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

ناموجود

توضیحات

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S-3553LC20D یک جفت فرستنده-گیرنده SFP است که توسط برند معتبر میکروتیک به بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است. این ماژول با توجه به نحوه ساخت آن قادر است داده ها را با حداکثر سرعت 1.25G ارسال نماید. ماژول SFP یک فرستنده-گیرنده کوچک می باشد که به پورت SFP دستگاه های شبکه متصل می گردد. انتهای دیگر ماژول به کانال فیبرهای نوری و فیبر نوری گیگابیت اترنت (GbE) وصل می شود. ماژول SFP در حقیقت یک رابط شبکه جمع و جور با پشتیبانی از hot plug می باشد که در زمینه های ارتباطات مخابراتی و ارسال داده ها به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S-85DLC05D دارای دو کانکتور LC در دو سر آن می باشد.

این ماژول از کابل فیبر نوری سینگل مد پشتیبانی می کند. به طور کلی به دلیل اینکه پالس های نوری در این نوع کابل از تضعیف کمتری برخورداند توصیه شده که در زیر ساحت های مخابراتی از این نوع کابل استفاده شود. البته باید در نظر داشته باشید که استفاده از این نوع کابل ها سبب می شود در فواصل طولانی با مشکل کاهش پهنای باند مواجه شویم. این ماژول با توجه به نرخ انتقال داده 1.25G قادر است فاصلله 20 کیلومتری را تحت پوشش قرار دهد.

SFP که مخفف small form-factor pluggable می باشد ماژولی است که هم قادر به ارسال و هم قادر به دریافت داده ها است. رابط های SFP روی دستگاه های شبکه مانند روترها موجود هستند و یک رابط ماژولار فراهم می کنند. این رابط می تواند به سرعت با تنظیمات شبکه فیبر و مسی تطابق پیدا کند. رابط های SFP به عنوان miniGBIC نیز شناخته می شوند.

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S-3553LC20D

  • پارت نامبر : S-3553LC20D
  • کانکتور : LC UPC
  • نرخ انتقال داده :1.25G
  • حداکثر فاصله تحت پوشش : 20KM
  • فرمت ماژول فیبر نوری : SFP
  • نوع فیبر نوری : SM
  • بهترین دمای عملکرد : 40- درجه تا 70+ سانتی گراد

توضیحات تکمیلی

پارت نامبر

S-3553LC20D

کانکتور

LC UPC

نرخ انتقال داده

1.25G

حداکثر فاصله تحت پوشش

20KM

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S-3553LC20D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
کیفیت ساخت:
کارایی:
امکانات و قابلیت ها:
ارزش خرید در برابر قیمت:

شناسه محصول: mikrotik-s-3553lc20d-optic-fibre-module