ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S+2332LC10D

ویژگی‌های محصول
  • پارت نامبر: S+2332LC10D
  • کانکتور ماژول فیبر نوری: LC UPC
  • نرخ انتقال داده: 10G
  • حداکثر فاصله تحت پوشش: 10km
فروشنده: اوج گستران ارتباط میهن
ضمانت اصالت کالا
موجود در انبار اوج گستران
بازگشت
اوج گستران ارتباط میهن
(عضویت: 1401-05-01)
0% رضایت از کالا (0 نفر)
کاملا راضی
کاملا ناراضی
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه تجهیزات شبکه اوج گستران
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه تجهیزات شبکه اوج گستران تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه تجهیزات شبکه اوج گستران در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

ناموجود

توضیحات

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S+2332LC10D یک کیت ماژول 2 طرفه می باشد. این کیت شامل دو ماژول +SFP است که می توانند برای دستیابی به سرعت انتقال 10Gbps برای مسافت های 10 کیلومتری بر روی یک کابل فیبر نوری، به شکل جفتی نیز استفاده شوند. فرستنده-گیرنده های +SFP نسخه پیشرفته SFP هستند که قادر به دستیبابی به سرعت 16Gbps می باشند. ماژول های +SFP از کانال فیبر نوری 8Gbit/s، اترنت 10G و استاندارد OTU2 پشتیبانی می کند. ابعاد ماژول های +SFP مشابه ابعاد ماژول های SFP است. SFP که کوتاه شده Small Form-factor Pluggable می باشد یک دستگاه فرستنده-گیرنده است که در بسترهای فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از ماژول های +SFP بسیار ساده است کافیست تا آن را در پورت SFP سوئیچ شبکه قرار دهید و از در بسترهای مخابراتی استفاده نمایید.

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S+2332LC10D دارای کانکتور LC UPC در یک سمت آن می باشد و با توجه به نحوه ساخت آن قادر است تا مسافت 10 کیلومتر را تحت پوشش قرار دهد. علاوه بر این از سایر قابلیت های این ماژول می توان به دستیابی به سرعت 10G اشاره نمود. به طور کلی تجهیزات شبکه که توسط برند مطرح میکروتیک به بازار تجهیزات شبکه عرضه شده اند از کیفیت ساخت بالایی برخورداند. در ساخت این ماژول فیبر نوری از تجهیزات با کیفیت بهره گرفته شده است اما این محصول قادر است در بازه دمایی 40- تا 70+ درجه سانتی گراد عملکرد بدون نقصی ارائه نماید.

پیش از خرید یک ماژول فیبر نوری باید به نکاتی توجه کنیم:

  1. نحوه برقراری اتصال
  2. پهنای باند و سرعت
  3. محدوده تحت پوشش

 

برای دریافت مشاوره، استعلام قیمت یا خرید هر یک از محصولات می توانید با دفتر اوج گستران واحد فروش تماس حاصل نمایید.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S+2332LC10D

  • پارت نامبر : S+2332LC10D
  • کانکتور ماژول فیبر نوری : LC UPC
  • نرخ انتقال داده : 10G
  • حداکثر فاصله تحت پوشش : 10km
  • بهترین دمای عملکرد : 40- تا 70+ درجه سانتی گراد

توضیحات تکمیلی

پارت نامبر

S+2332LC10D

کانکتور ماژول فیبر نوری

LC UPC

نرخ انتقال داده

10G

حداکثر فاصله تحت پوشش

10km

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S+2332LC10D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
کیفیت ساخت:
کارایی:
امکانات و قابلیت ها:
ارزش خرید در برابر قیمت:

شناسه محصول: mikrotik-optical-fiber-module-s2332lc10d