ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MM

ویژگی‌های محصول
  • طول موج کاری: 850 نانومتر
  • حداقل مسافت تحت پوشش: 220 متر
  • حداکثر مسافت تحت پوشش: 1 کیلومتر
  • نوع فیبر: MMF
ضمانت اصالت کالا
موجود در انبار اوج گستران
20 در انبار
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
بازگشت
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

150,000 تومان

توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MM ، یکی از ماژول های تولید شده توسط شرکت سیسکو می باشد که به منظور ارسال و دریافت داده ها در شبکه های فیبر نوری Multi Mode مورد استفاده قرار میگیرد . این کانکتور می تواند ، پهنای باند یک گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی نماید و از پورت SFP برای ارسال و دریافت داده ها ارسال کند .

همانند ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM ، این ماژول نیز در هر زمان ، قابل اتصال به روتر و یا سوئیچ می باشد و نیازی خاموش و توقف دستگاه در هنگام اتصال کانکتور به دستگاه ، نمی باشد .این کانکتور این قابلیت را دارد که داده ها را حداقل تا 220 متر و حداکثر 1 کیلومتر ارسال نماید . در واقع این مسافت با توجه به نوع فیبر نوری ، متغیر است . از دیگر ویژگی های این ماژول فیبر نوری ، دارای بودن طول موج 850 نانومتری می باشد . همچنین این جیبیک علاوه بر روترها و سوئیچ های سیسکو بر روی سایر روترها و سوئیچ هایی که دارای پورت SFP می باشند مورد استفاده قرار میگیرند .

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MM :

  • طول موج کاری : 850 نانومتر
  • حداقل مسافت تحت پوشش : 220 متر
  • حداکثر مسافت تحت پوشش : 1 کیلومتر
  • نوع فیبر : MMF
  • حجم اطلاعات ارسالی : 1 گیگابایت
  • سرعت فیبر متصل شونده : 1000BASE
  • استاندارد : IEEE 802.3z – IEEE 802.3ah
  • نوع پورت مورد استفاده : SFP

توضیحات تکمیلی

طول موج کاری

850 نانومتر

حداقل مسافت تحت پوشش

220 متر

حداکثر مسافت تحت پوشش

1 کیلومتر

نوع فیبر

MMF

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
کیفیت ساخت:
کارایی:
امکانات و قابلیت ها:
ارزش خرید در برابر قیمت:

شناسه محصول: ماژول-فیبر-نوری-سیسکو-cisco-glc-sx-mm