ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR

ویژگی‌های محصول
  • نوع کابل فیبر نوری: Single mode / Multi mode
  • نوع پورت اتصالی: SFP
  • حداکثر طول کابل: 10 کیلومتر
  • حداکثر نرخ ارسال داده: 10 گیگ
ضمانت اصالت کالا
موجود در انبار اوج گستران
50 در انبار
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
بازگشت
  • ارسال توسط اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک اوج گستران | خرید و فروش انواع تجهیزات شبکه در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

430,000 تومان

توضیحات

یکی از جیبیک های با کیفیتی که در شبکه های فیبری مورد استفاده قرار میگیرد و قابلیت اتصال به روترها و  سوئیچ ها را دارد ، ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR ، می باشد . این کانکتور به منظور جا به جایی داده ها در فیبرهای سینگل مد ( Single Mode ) یا همان SMF مورد استفاده قرار میگیرد . این ماژول قابلیت اتصال به تمامی پورت های SFP موجود در روتر ها و سوئیچ های سیسکو ، میکروتیک و … را دارند و می توانند ورودی را طوری تنظیم نمایند که در سوئیچ ها و روترها قابل استفاده باشند و داده های خروجی را وارد کابل فیبر نوری نمایند .

میزان داده هایی که این ماژول سیسکو می تواند دریافت و ارسال نماید ، 10 گیگابایت می باشد و می تواند تا مسافت 10 کیلومتر را پشتیبانی نماید . از دیگر ویژگی های این ماژول ، سازگاری با استاندارد IEEE STD 802.3 and 802.3ab می باشد و می تواند داده ها را با طول موج 1310 در فیبر نوری ارسال نماید . همچنین این کانکتور را می توان در زمان روشن بودن روتر و سوئیچ ، به آن متصل نمود و نیازی به توقف کار دستگاه ها نیست .

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR :

  • نوع کابل فیبر نوری : Single mode / Multi mode
  • نوع پورت اتصالی : SFP
  • حداکثر طول کابل : 10 کیلومتر
  • حداکثر نرخ ارسال داده : 10 گیگ
  • طول موج : 1310 نانومتر
  • استاندارد ها : IEEE STD 802.3 and 802.3ab
  • سرعت : 10 گیگابیت

توضیحات تکمیلی

نوع کابل فیبر نوری

Single mode / Multi mode

نوع پورت اتصالی

SFP

حداکثر طول کابل

10 کیلومتر

حداکثر نرخ ارسال داده

10 گیگ

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
کیفیت ساخت:
کارایی:
امکانات و قابلیت ها:
ارزش خرید در برابر قیمت:

محصولات مرتبط

شناسه محصول: ماژول-فیبر-نوری-سیسکو-cisco-sfp-10g-lr